no javascript counter
counter in web page

Tagság

Egyéni tagok
Testületi tagok

Egyéni tagok
Alun Thomas
Telefon: +36303959967
E-mail: alun.thomas@mottmac.com
 
 
Andráskay Ede
Telefon: +41443833504
Fax: +41443833507
E-mail: Andraskay1@bluewin.ch
 
 
Bakó Gyula
Telefon: +3612016836
Fax: +3612141281
E-mail: Bako.gyula@bakonet.hu
 
 
Bencsik Gabriella
Telefon: +36302518616
E-mail: gabriella.bencsik@geohidroterv.hu
 
 
Bicskei Dorottya
Telefon: +36204720812
E-mail: viragminta@gmail.com
 
 
Dr. Bohus Géza
Telefon: +3646370493
E-mail: bgtkf@uni-miskolc.hu
Weboldal: http://www.uni-miskolc.hu
 
 
Boldizsár Ágnes
Telefon: +36203736599
E-mail: boldyagi@yahoo.com
 
 
Bozsó Tamás
Telefon: +3613169890
Mobil: +36209592059
E-mail: bozsot@eurometro.hu
 
 
Czap Zoltán
Telefon: +3614633006
E-mail: zczap@mail.bme.hu
 
 
Czeglédi Ádám
Telefon: +36203462619
E-mail: adam.czegledi@mottmac.com
 
 
Fábián Miklós
Telefon: +3613974919
E-mail: fabian.miklos@t-online.hu
 
 
Dr. Farkas József
Telefon: +3614633006
E-mail: Jofarkas@mail.bme.hu
 
 
Fehérvári Sándor
Telefon: +3623332217
Fax: +36123332218
E-mail: Fehervari.Sandor@t-online.hu
 
 
Friedrich Gyula
Telefon: +3626372183
Mobil: +36306381552
E-mail: Friedrich.gyula@swietelsky.hu
 
 
Dr. Greschik Gyula
Telefon: +3613556182
E-mail: Gre13250@iif.hu
 
 
Gubán Péter
Telefon: +36703782683
E-mail: gubanpeter@gmail.com
 
 
Harangi Norbert
Telefon: +36303703413
E-mail: Norbi197@freemail.hu
 
 
Dr. Hargitai Róbert
Telefon: +3622325235
Mobil: +36303965551
E-mail: maelro@t-online.hu
 
 
Hartyáni Roland
Telefon: +36205708028
E-mail: roland.hartyani@freemail.hu
 
 
Hégely László
Telefon: +3614813840
Fax: +3614813845
E-mail: Laszlo.hegely@mc-bauchemie.hu
 
 
Hersvik Dávid
Telefon: +36209614687
E-mail: david.hersvik@mottmac.com
 
 
Holu Gergely
Telefon: +3613714230
E-mail: holu@uvaterv.hu
 
 
Horváth Helga
Mobil: +36208031532
E-mail: horvath.helga@swietelsky.hu
 
 
Ilkovics Elza
Mobil: +36205599824
Fax: +3614113051
E-mail: elza@metro4.hu
 
 
Jávor Péter
Mobil: +36304888562
E-mail: peter@javor.hu
 
 
Kálmán Eszter
Telefon: +36303405243
E-mail: Kalmane@primposta.com
 
 
Kandi Előd
Telefon: +36304498256
E-mail: kandielod@gmail.com
 
 
Kárpát Csaba
Telefon: +3633313733
Mobil: +36309413525
E-mail: Consolva@invitel.hu
 
 
Dr. Keleti Imre
Telefon: +3612004416
Mobil: +36309417496
E-mail: drkiorka@t-online.hu
 
 
Királyföldi Lajosné
Telefon: +3612578277
E-mail:
 
 
Kis Herczegh Péter
Telefon: +362468328
Mobil: +36302107351
E-mail: kisherczegh@t-online.hu
 
 
Klados Gusztáv
Telefon: +3614624081
Fax: +3614624071
E-mail: gusklados@yahoo.com Klados.Gusztav@Metro4.hu
 
 
Kocsonya Pál
Telefon: +36303438216
E-mail: kocsonyapal@gmail.com
 
 
Kollárics Gergely
Telefon: +36202016304
E-mail: gergely.kollarics@mottmac.com
 
 
Kossuth Annamária Márta
Telefon: +36703782678
Mobil: +36702997272
E-mail: kossuthannamari@gmail.com
 
 
Kovács Alexandra
Telefon: +36205561529
E-mail: Alexandra.kovacs@mottmac.com
 
 
Lakatos Ervin
Telefon: +3613351387
E-mail: avh@hid.hu
 
 
Léber Timea
Telefon: +36203940001
E-mail: timea.leber@mottmac.com
 
 
Loktyionov Viktor
Telefon: +36305488005
E-mail: victor.loktyionov@mottmac.com
 
 
Dr. Mecsi József
Telefon: +3612009226
E-mail: mecsi@pmmk.pte.hu
 
 
Mészáros Eszter
Telefon: +702655444
E-mail: eszter.mesz@yahoo.com
 
 
Dr. Müller Miklós
Telefon: +3614632117
E-mail: mmuller@epito.bme.hu
 
 
Nyiregyházi Tamás
Telefon: +36205950658
E-mail: nyirirtomi@gmail.com
 
 
Obradovic Ana
Telefon: +36205392897
E-mail: ana.obradivic@mottmac.com
 
 
Pribil Vencel
Telefon: +3626361160
Mobil: +36705511160
E-mail: baukonzult@enternet.hu
 
 
Reichart Gyula
Telefon: +362056073
Mobil: +36309218813
E-mail: reichart.gyula@sade.hu
 
 
Dr. Scharle Péter
Telefon: +36309846960
E-mail: Scharle.peter@hungarnet.hu
 
 
Dr. Schváb Zoltán
Telefon: +36205694372
E-mail: schvabzoltan@kozgep.hu
 
 
Shekhar Goit Chandra
E-mail: chandra.goit@mottmac.com
 
 
Stachura Ferenc
Telefon: +36702545753
E-mail: ferenc.stachura@hotmail.com
 
 
Szautner Csaba
Telefon: +3628480255
E-mail: Szautner.csaba@invitel.hu
 
 
Székely György
Telefon: +3613752007
E-mail: szekelygym@t-online.hu
 
 
Szongoth Gábor
Telefon: +3613635643
E-mail: szongoth@chello.hu
 
 
Tőkés Ernő
Telefon: +36204527038
E-mail: Tokese@eurometro.hu
 
 
Takács Attila
Telefon: +3612882018
Mobil: +36303747111
E-mail: attilatakacs@yahoo.com
 
 
Dr. Tompai Zoltán
Telefon: +3614633008
E-mail: tompai@mail.bme.hu
 
 
Urbán Tamás Antal
Telefon: +36307494675
E-mail: urbantamas@kozgep.hu
 
 
Vagács József
Telefon: +3612408624
Mobil: +36704500752
E-mail: j.vagacs@freemail.hu
 
 
Váró Ágnes
Telefon: +205970510
E-mail: agnesvaro@gmail.com
 
 
Dr. Vásárhelyi Balázs
Telefon: +36204601182
E-mail: vasarhelyib@freemail.hu
 
 
Viszolay Réka
Telefon: +3612882025
E-mail: reka.viszolay@mottmac.com
 
 
Zubán Zsolt
Telefon: +36207722100
E-mail: zubanzsolt@mecsekerc.hu
 
 



Testületi tagok
Beton Point Betontechnológiai, beton- és építőipari Tanácsadó, Szervező és Lebonyolító Kft
Kandó György ügyvezető
Fax: +3612125204
Mobil: +36309316056
E-mail: betonpoint@betonpoint.hu kandogy@betonpoint.hu
Weboldal: http://www.betonpoint.hu
 
 
Bilfinger Berger Civil Hungaria Kft.
Dr. Freund Tamás
Telefon: +3612053818
Fax: +3612053819
E-mail: t.freund@bilfingerberger.hu
Weboldal: http://www.bilfingerberger.at
 
 
BKV ZRt, DBR Metró Projekt Igazgatóság.
Balogh Árpád projektigazgató, Németh M. Tibor
Telefon: +3614113050
Fax: +3614113051
E-mail: barpad@metro4.hu nemethmt@metro4.hu
Weboldal: http://www.metro4.hu
 
 
COLAS-ALTERRA Zrt
Édes Csaba Vezérigazgató Pappert Attila ter. ig., képviselet
Telefon: +3612603300
E-mail: pappert.attila@alterra.hu kozpont@alterra.hu
Weboldal: http://www.alterra.hu
 
 
CONSULTANT Mérnökiroda Kft.
Dr. György Pál ügyvezető
Telefon: +3612093283
Mobil: +36309625604
E-mail: consultant@consultant.hu
Weboldal: http://www.consultant.hu
 
 
EURÓ-METRÓ Kft.
Szabó Kálmán ügyv. ig., Posgay Gy.
Telefon: +3618872680; (Etele): +3615777886
Fax: +3612519126
E-mail: titkarsag@eurometro.hu posgaygy@eurometro.hu
Weboldal: http://www.eurometro.hu
 
 
FŐMTERV ZRt.
Schulek János elnök vezérig., Kocsonya Pál
Telefon: +3613459526
Fax: +3613459550
E-mail: p.kocsonya@fomterv.hu
Weboldal: http://www.fomterv.hu
 
 
GEOFABER Zrt.
Töllösy Pál vezérig., Érdi Krausz Gábor
Telefon: +3672535200; +3672535312
Fax: +3672253608
E-mail: geofaber@sintech.hu geofaber@t-online.hu
 
 
GEOPLAN Kft.
Szilvágyi László ügyv. ig.
Telefon: +3613858501
E-mail: geoplan@geoplan.hu
 
 
GEOVIL Kft.
Dr Horváth Tibor ügyvezető
Telefon: +3626319368
E-mail: geovil@geovil.hu
Weboldal: http://www.geovil.hu
 
 
HABBETON Kft.
Varga Lajos
Telefon: +3636515269
E-mail: habbeton@t-online.hu
Weboldal: http://www.habbeton.t-online.hu
 
 
HÍDÉPÍTŐ SOLETANCHE-BACHY MÉLYALAPOZÓ Kft. (HBM)
Madar Gyula ügyv. ig.
Telefon: +3615775000
Fax: +3615775002
E-mail: head@hbm.hu
Weboldal: http://www.hbm.hu
 
 
HÍDÉPÍTŐ ZRt.
Fehér László vezérigazgató
Kiss Dezső
Telefon: +3614652239; +3614652220
Fax: +3614652222
E-mail: kiss.dezso@hid.hu
 
 
HUNGEOD Kft.
Bátyi Ferenc ügyv. ig.
Telefon: +3613650719
Mobil: +36309421109
E-mail: hungeod@mail.datanet.hu
 
 
Keller Grundbau Mélyépítő Kft.
Böröczky Zsolt ügyvezető ig.
Telefon: +3614137590
Fax: +3614137620
E-mail: Office.Budapest@KellerGrundbau.com
Weboldal: http://www.KellerGrundbau.com
 
 
LANDSON Kft.
Loppert Zoltán ügyv.
Telefon: +3612461957
E-mail: Loppert1@t-online.hu
 
 
Magyar DOKA Kft.
Vizy László
Telefon: +3614367373
Fax: +3613686044
E-mail: magyar@doka.com
Weboldal: http://www.doka.hu
 
 
Magyar Metró Társaság
Kiss Dezső
Telefon: +3614652239
E-mail: kiss.dezso@hid.hu
 
 
MAHID 2000 Zrt.
Németh Imre vezérigazgató, Korpás Rudolf
Telefon: +3613051317
Fax: +3613051221
E-mail: korpas.rudolf@mahid2000.hu
Weboldal: www.mahid2000.hu
 
 
Max Frank Kft
Lóránth László
Telefon: +3623500182
Fax: +3623500183
E-mail: l.loranth@maxfrank.com
Weboldal: http://www.maxfrank.com
 
 
MECSEKÉRC Zrt.
Erős György elnök-vezérig., Benkovics István
Telefon: +3613940045; +3672535370
Fax: +3672535388
E-mail: benkovicsistvan@mecsekerc.hu
Weboldal: http://www.mecsekerc.hu
 
 
METRÓBER Kft.
Nemes Lajos ig., Matló András
Telefon: +3612108900; +3612108831
Fax: +3612108882
E-mail: metrober@metrober.hu
Weboldal: http://www.metrober.hu
 
 
METRÓCONSULT Kft.
Fehérvári Sándor ügyv.
Telefon: +3613193233
E-mail: metroconsult@metroconsult.t-online.hu
 
 
Nemzetközi Vegyépszer Zrt.
Nánásy Csaba elnök vezérigazgató, Németh Imre
Telefon: +3613051107
Fax: +3613051185
E-mail: nemeth.imre@vegyepszer.hu
Weboldal: http://www.vegyepszer.hu
 
 
PORR (Budapest) Építési Kft.
Hegyi Zoltán ügyv.
Telefon: +3612356900
Fax: +3612356901
E-mail: zoltan.hegyi@porr.at
 
 
SADE Magyarországi Mélyépítő Kft.
Reichart Gyula
Telefon: +3612056078
Fax: +3612056065
E-mail: reichart.gyula@sade.hu
Weboldal: http://www.sade.hu
 
 
SIKA HUNGARIA Kft.
Kruchina Johanna ügyv. ig., Berecz András
Telefon: ++3612043921; +3613712020
E-mail: Kruchina.johanna@hu.sika.com
Weboldal: http://www.sika.hu
 
 
SolData SA Magyarországi Fióktelepe
Huzella Gábor
Telefon: +3612790546
Fax: +3612091966
Mobil: +36209553052
E-mail: gabor.huzella@soldata.fr
Weboldal: http://www.soldatagroup.com
 
 
STRABAG-MML Kft JC DIREKCIÓ
Vermesy Sándor ig., Szendrői Tamás ig.
Telefon: +3613728100
Fax: +3612090750
E-mail: tamas.szendroi@strabag.hu
Weboldal: http://www.strabag.hu
 
 
SWIETELSKY ÉPÍTŐ Kft.
Bognár Árpád ügyv ig., Stipich Béla
Telefon: +3618896300; 3618896305
Fax: +3618896350
E-mail: stipich.bela@swietelsky.hu
Weboldal: http://www.swietelsky.com
 
 
SYCONS Kft.
Szemesy István ügyv.
Telefon: +3613974856; +3613975482
Fax: +3613975482
Mobil: +36209553052
E-mail: istvan.szemesy@sycons.hu
Weboldal: http://www.sycons.hu
 
 
Tóth T.D. Kft.
Tóth Tibor ügyv.
Telefon: +3614596090
Fax: +3612163099
E-mail: tibor.toth@ttd.hu
Weboldal: http://www.ttd.hu
 
 
UNITEF '83 Zrt.
Szórádí Róbert elnök-vezérig., Grabarits József
Telefon: +3612056330
Fax: +3612056325
E-mail: unitef@unitef.hu
Weboldal: http://www.unitef.hu
 
 
UVATERV ZRt.
Bretz Gyula. elnök vez. ig., Balogh Zsolt
Telefon: +3612042939; +3613714232
Fax: +3612042937
E-mail: uvaterv@uvaterv.hu
Weboldal: http://www.uvaterv.hu